OIT - Cross Triathlon Akersloot  

    24 juni 2018

Vierde OIT Cross Triathlon Akersloot 2018

Heren 40+

1. Rorik van Schouten, Hoogwoud 1.08.10

2. Michael Krijnen Spanbroek, 1.10.19

3. Corné Kool, Rhenen 1.13.26

Heren 40-

1. Terndinand Oldeman Moordrecht 1.109.48

2. Bart Alberts  Nijmegen 1.12413. 

Eelco Berkhout Haarlem 1.13 26

Vrouwen 40+

1. Natascha vd Vis Texel, 1.18.18

2. Dagmar Krijnen v Dijk Spanbroek 1.24.05

3. Suzanne v Gelder Heerenveen, 1.24.58

Vrouwen 40-

1. Juliette Mensink Heiloo 1.30.45

2. Mrielle Valenteijn Egmond a.d. Hoef 1.36.59

3. Maaike Wijma Heiloo 1.46.48

Beste Akersloters m/v

1. Pleun Lodewijks 1.20.30

1. Femke Mossinkoff 1.22.34

Beste teams 

1. Neven van Egmond 1.17.51

2. Kleverlaan.nl 1.19.10

3. Zeemeermin Sjors 1.20.33


Derde OIT Cross Triathlon Akersloot 2017

Heren onder de 40:

1. Mark Hamersma, Veenendaal (1:05:44)

2. Ferdinand Oldeman, Voorburg (1:06:47)

3. Christiaan Solleveld, Hoek van Holland (1:07:15)

Heren boven de 40:

1. Michael Krijnen, Spanbroek (1:07:30)

2. Ralph van Dijk, Apeldoorn (1:12:03)

3. Ger va Henten, Velserbroek (1:15:54)

Dames onder 40:

1. Jolinda Lute, Egmond Binnen (1:23:12)

2. Femke Mossinkoff, Akersloot (1:26:12)

3. Yvonne Poel, Limmen (1:29:40)

Dames boven 40:

1. Natascha van der Vis, Oudeschild-Texel (1:20:11)

2. Dagmar Krijnen-Van Dijk, Spanbroek (1:21:34)

3. Ennie de Graaf, Heiloo (1:26:41)

Beste Akersloter:

Man: Pleun Lodewijks (1:16:43)

Vrouw: Femke Mossinkoff (1:26:12)

Beste Team:

1. De Fitmakers (1:12:41)

2. Familie De Wit ((1:17:51)

3. Triathlon Team Tabak (1:19:51)


Tweede Cross Triathlon 2016

Heren onder 40:

1. Jeffrey Monshouwer, Middenmeer (1:08:05)

2. Teun Pie, Heerhugowaard (1:15:21)

3. Ruud van Egmond, Uitgeest (1:16:39)

Heren boven 40:

1. Erwin Hoekstra, Beverwijk (1:08:31)

2. Ton van Tunen, Oosterhout NB (1:09:28)

3. Ruud Doodeman, Warmenhuizen (1:11:56)

Dames onder 40:

1. Eline Lute-Kuin, Zuid-Scharwoude (1:15:31)

2. Ennie de Graaf, Heiloo (1:20:26)

3. Nieke Bakker, Amsterdam (1:22:47)

Dames boven 40:

1. Judith Tamis, Akersloot (1:22:50)

2. Anne Kirschenmann, Akersloot (1:24:59)

3. Anita Karperien, Krommenie (1:26:00)

Beste Akersloter:

Man: Jan Bot (1:13:59)

Vrouw: Judith Tammis (1:22:50)


Eerste Cross Triathlon Akersloot 2015

Heren onder 40:

1. Ramon Vleerlaag , Alphen a/d Rijn (1:07:00)

2. Joost Christiaans, Renkum (1:08:14)

3.Jeffrey Monshouwer, Middenmeer (1:11:03)

Heren boven 40:

1. Michel Krijnen, Spanbroek (1:08:35)

2. Dennis Rijnbeek, Huis ter Heide (1:10:15)

3. Remko van Hove, Alkmaar (1:10:25)

Dames onder 40:

1. Dagmar Krijnen-Van Dijk, Spanbroek (1:20:00)

2. Yvonne Poel, Limmen (1:25:48)

3. Denise Admiraal, Amsterdam (1:26:42)

Dames boven 40:

1. Cindy Wierseman, Schoorl (1:29:50)

2. Meta Oude Ophuis, Limmen (1:34:18)

3. Rita van Duin, Uitgeest (1:38:00)

Beste Akersloter:

Man: Milo Hacquebard (1:19:19)

Vrouw: Lieke Mossinkoff (1:32:09)